استاندار زنجان در پیامی؛

 

سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی را تبریک گفت

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در پیامی سالروز تاسیس امور تربیتی یادگار شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر را تبریک گفت.

 

 

🔸️در متن این پیام آمده است؛

 

🔹️هشتم اسفند ماه سالروز تاسیس نهاد انقلابی و ارزشمند امور تربیتی، هفته تربیت اسلامی نامگذاری شده است تا بار دیگر بر اهمیت امر مقدس تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی صحه گذاشته و تلاش های ارزشمند شهیدان والامقام رجایی و باهنر را در این عرصه یادآور شود.

 

🔹️تاسیس نهادهای فرهنگی و تربیتی به سبب تاثیر فراوانی که در زمینه ترویج فرهنگ انسانی و اسلامی، تحکیم سازه های معنوی خانواده، آشنایی نسل جوان با توطئه های فرهنگی دشمنان و پرورش استعدادهای دانش آموزان و جوانان برای تصدی مدیریت های آینده کشور دارند همواره مورد توجه قرار گرفته اند.

 

🔹️بی شک استمرار و توسعه فرهنگ در هر جامعه بدون توسعه نهادهای فرهنگی و اجتماعی و رشد فرهنگی خانواده ها در کنار توسعه مراکز آموزشی و تربیتی از قبیل مدارس و دانشگاه‌ها امکان پذیر نخواهد بود لذا ضمن قدردانی از تمامی تلاشگران عرصه آموزشی، فرهنگی و تربیتی کشور و استان زنجان، سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی را تبریک عرض نموده و ارتقاء فرهنگ اسلامی و ایرانی در کشور سربلند ایران را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

فتح اله حقیقی

استاندار زنجان

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :