آقای نماینده !

تذکر کافی نیست ؛ برای حمایت از کارگران در موافقت با استیضاح ربیعی نطق کنید

photo_2018-03-02_12-23-05

برادر ارجمند و عزیز جناب آقای مهندس منصوری
نماینده محترم مردم شریف ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی

آن زمان که آقای ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان مرکزی تنها ۵ دقیقه در ساوه ( بزرگترین کانون صنعتی و کارگری استان ) توقف کرد و در مقابل دوربین عکاسان و خبرنگاران شاخه گلی بر مزار شهدای ساوه نهاد و رفت ، می شد فهمید که این وزیر محترم آنگونه که شایسته است متوجه اوضاع کارگری نیست و فقط به یاد آلام کارگران لباس کارگری می پوشد و عکس یادگاری می گیرد !

همان موقع به عنوان یکی از رسانه های ساوه مطلبی انتقادی نوشتیم ، اعتراض کردیم و غصه خوردیم که چرا این وزیر تنها ۵ دقیقه در ساوه توقف کرد و سابقه نداشته که وزرا تنها در حد ۵ دقیقه به ساوه ( ایران کوچک ) اعتنا کنند ! البته بعد از این اعتراض ، برخی دوستان به ما گفتند : هیس !!

خوشبختانه امروز جنابعالی به عنوان نماینده محترم ساوه و زرندیه اولین تذکر شفاهی خود را به وزیر کار و رفاه اجتماعی اختصاص دادید که باید تشکر کنیم ، اما اکنون که موعد استیضاح وزرای راه و شهرسازی و تعاون کار و رفاه اجتماعی نزدیک است و جنابعالی به هر دلیل به مصلحت ندانسته اید پای استیضاح این دو وزیر را امضاء کنید ، شایسته است تا در موافقت با استیضاح آقای ربیعی ثبت نام نموده و به عنوان موافق نطق کنید و در خلال نطق خویش با صدای بلند به این وزیر بگویید که

« آقای ربیعی ! بنده نماینده همان شهرستانی هستم که شما تنها ۵ دقیقه در آن توقف کردید ! اکنون بنده آمده ام تا پژواک صدای هزاران کارگر حوزه انتخابیه ام باشم ، کارگرانی که تنها خانه شان ، خانه ملت است و ما در خانه ملت صدای رسای آنان هستیم .

آقای منصوری ! اگر علنا نطق کنید این شائبه پیش نخواهد آمد که حضرتعالی در دفاع از ربیعی با خانه کارگر هم موضع هستید و همگان به خصوص توده های کارگران خواهند فهمید که شما نماینده کارگران هستید و دغدغه آنها را دارید .

آقای منصوری ! شما نماینده اید و می توانید.

همه منتظر شنیدن نطق شما در موافقت با استیضاح آقای ربیعی هستیم .

روح الله عالم زاده

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :