اقدام به خودکشی نا موفق یک دختر در ساوه

image_13950608972351

به گزارش پایگاه خبری شهرستان ساوه به نقل از روابط عمومی اورژانس ,در ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه امروز گزارشی مبنی بر اقدام به خودکشی یک دختر ۲۰ ساله به این مرکز اعلام شد.

بلافاصله کد عملیاتی اورژانس ۱۱۵ شهری دو به محل حادثه فراخوانده میشود و پس از رسیدن به محل حادثه و انجام اقدامات اولیه به بیمارستان مدرس ساوه منتقل گردید و در حال حاضر حال عمومی مصدوم رضایت بخش میباشد.

هنوز علت این حادثه اعلام نشده و جزئیات بیشتری در مورد این خبر منتشر نشده است

 

گفتنی است در هفته های اخیر روح الله عالم زاده مدیر مسئول باشهر نسبت به افزایش آمار خودکشی هشدار داد بود

مطلب زیر مربوط به هشدار دو ماه پیش یک فعال رسانه ای در ساوه میباشد 

روح الله عالم زاده سردبیر نشریه باشهر در نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با امام جمعه ساوه افزایش برخی آسیب های اجتماعی در شهرستان ساوه را موجب شگفتی دانست و گفت : امروز شهرستان ساوه علاوه بر افزایش نرخ طلاق ، انواع نزاع ها ، بخصوص نزاع های لفظی و رشد معتادین از افزایش آمار خودکشی ها رنج می برد که لازم می دانم به عنوان یک رسانه ای نسبت به این وضعیت هشدار جدی دهم و لازم است مسئولین ، نخبگان و همه موثرین آژیر آسیب های اجتماعی در ساوه را به صدا درآورند !

این فعال رسانه ای گفت : آماری که از افزایش خودکشی ها چه خودکشی های موفق و یا ناموفق می دانیم به شدت نگران کننده است و جا دارد مسئولین ارشد شهرستان و همه دلسوزان فکری به حال این وضعیت کنند .

وی با ابراز خرسندی از برگزاری جلسات هم اندیشی اصحاب رسانه با مسئولین ، اولین ثمره این نشست ها را تبادل نظرات و اطلاعات جامعه رسانه ای با مسئولین دانست و افزود : نگرانی هایی که در خصوص آسیب های اجتماعی وجود دارد اگر به درستی درک شود باعث خواهد شد که به راحتی از کنار آمارها و آثار این آسیب ها عبور نکنیم .

وی در ادامه خواهان اتخاذ تمهیداتی در راستای پاسخگویی بیشتر مسئولین به مردم شد و اظهار داشت : پیشنهاد می کنم در برنامه ریزی های کلان شهرستان ، نظام پاسخگویی و چابک سازی مدیران در نظر گرفته شود و نماز جمعه می تواند بستر مناسبی برای دعوت از مدیران و پاسخگویی مستمر آنان به مردم باشد .

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :