معاون استاندار مرکزی: ۲۲ بهمن نمایش اتحاد ملی و اقتدار نظام است

photo_2018-02-11_11-28-17

فتح الله حقیقی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در راهیپمایی دشمن شکن این روز در جمع مردم ولایتمدار شهرستان ساوه ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک، گفت: بزرگترین پیام امروز مردم کشورمان در ۲۲ بهمن اتحاد و وحدت است.

وی با اشاره به اینکه همه مردم ما به نیکی می دانند که جمهوری اسلامی بر مبنای اتحاد و وحدت شکل گرفته است، افزود: این مسیر در طول ۳۹سال به خوبی ادامه پیدا کرده و ادامه خواهد یافت.

حقیقی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی با درایت و تیز هوشی امام بزرگوار و ولایتمداری مردمی با ایمان و متدین شکل گرفت و به دست فرزند خلفش، مقام معظم رهبری سپرده شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطر نشان کرد: همه می دانیم که توفیقاتی که امروز در سطح دنیا داریم به برکت انقلاب اسلامی است و اقداماتی که جمهوری اسلامی در سطح امنیتی وبه منظور آرامش و امنیت ملت داشته همه در سایه وحدت است.

وی ادامه داد: این مسیر ارزشمند که به برکت خون شهدا و رهبری امام خمینی ر(ره)شکل گرفته و امروز هم به دست با کفایت رهبر انقلاب ادامه دارد در سایه وحدت و همدلی با اقتدار ادامه خواهد یافت.

مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان ساوه امروز با تجمع در میدان روبروی دبیرستان باقرالعلوم این شهر مسیر خیایان شریعتی، میدان امام ، خیابان انقلاب و میدان انقلاب را پیموده و با سر دادن شعارهای الله اکبر، در بهار آزادی جای شهدا خالی، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل وما همه سرباز توایم خامنه ای گوش به فرمان توایم خامنه ای در مراسم راهپیمایی حضور داشته و وحدت و اتحاد ملی را به تصویر کشیدند.

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :