پیام تبریک مهندس منصوری نماینده ساوه و زرندیه به مناسبت انتصاب استاندار مرکزی 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای سید علی آقازاده

استاندار استان مرکزی

با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد، انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت استاندار استان مرکزی که حاکی از تعهد، توانمندی و حسن سوابق خدمتی شماست را صمیمانه تبریک عرض می نمایم .
کسب رأی اعتماد از هیات محترم وزیران و انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان استاندار استان مرکزی بی شک حکایت از مشی مدبرانه، اعتدالی و سوابق ارزشمند شما در طول سال‌های متمادی خدمت دارد.
استان مرکزی به عنوان یکی راهبردی‌ترین استانها در سطح کشور فرصت‌ها و ظرفیت‌های فراوانی را دربردارد که انشاالله به خوبی به آن واقف هستید.
وجود صنایع گوناگون، اقلیم زیستی متنوع و از همه مهم‌تر خیل عظیم جوانان پرشور و با ایمان از مزیت‌هایی است که این استان از آن برخوردار بوده و بر ارزش‌های بی‌انتهای این خطه افزوده است.
استان مرکزی از دیرباز تاکنون مهد پرورش بزرگ مردانی است که خدمات بی شائبه و بی بدیلی به ایران داشته و دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده اند.
لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان حق مسلم مردم ولایت مدار و بافرهنگ استان مرکزی است و ان شاءا… تعهد و کارآمدی جنابعالی ، مردم شریف استان را به افق های وسیع تری رسانیده و انشاالله شاهدپیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه این استان خواهیم بود.
اینجانب ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که به حق از نیروهای ارزشی و ولایی و از ذخایر و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام و ملت عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم شریف استان مرکزی همان طور که تاکنون در تمامی مسئولیت های محوله داشته اید، از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

‎ همچنین جا دارد از زحمات دلسوزانه وپیگیرانه جناب آقای « زمانی قمی» استاندار سابق استان مرکزی که الحق والانصاف و به گواهی مقامات محترم قضایی هرگز از تلاش خویش فروگذار نکرد وبا پاکدستی وسلامت به استان خدمت کرد ، تقدیر و تشکر کنم و برای ایشان نیز آرزوی سربلندی دارم
محمدرضا منصوری نماینده مردم نجیب شهرستانهای ساوه وزرندیه درمجلس شورای اسلامی ورئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی

تلگرام , کانال های تلگرام , بهترین کانل های تلگرام , آدرس کانال های تلگرام ایرانی , معرفی کانال تلگرام

این خبر را به اشتراک بگذارید :